Skip to main content

Gizlilik politikası

Volonte Aksesuar Ürünleri Pazarlama Tic. Ltd. Şti.’ye (Volonte) ait volonte.com.tr web sitesi (Site) kullanılırken girdiğiniz veya herhangi bir şekilde sağladığınız, ad-soyad, posta adresi, e-posta adresi gibi bilgileriniz veya teslim yapılacak kişinin adresi, adı-soyadı ve benzeri üçüncü kişi bilgileri, kredi kartı bilgileri hariç olmak üzere yasal mevzuatın gerektirdiği ölçüde ve sürece işlenmekte ve saklanmaktadır. Site’nin kullanımı sırasında girdiğiniz her tür bilgiye sadece tarafınızca ulaşılabilmekte ve bu bilgiler tarafınızca değiştirilebilmektedir.

Müşterilerimize ait bilgilerin korunması ve yasal mevzuata uygun davranma konusunda azami özen gösterilmesine dair yaklaşımımız çerçevesinde, yürütülen her türlü uygulama ve süreçte müşteri bilgilerinin korunması hususu önemle göz önünde bulundurulmaktadır.

Müşterilerimize ait kişisel veriler dahil olmak üzere tüm bilgiler müşterilerin onayı olmaksızın, ilgili yasal mevzuat hükümlerinin öngördüğü biçimde bu bilgilere erişme yetkisi olan yasal kurumlar ve yetkililer hariç olmak üzere hiçbir şekil ve surette üçüncü taraflarla paylaşılmamaktadır.

İşbu Şartlar, Site’nin Kullanıcısı olduğunuz sürece geçerli olacaktır. Ancak, bu Şartlar’ın fikri mülkiyete ilişkin belirli hükümleri, gizliliğe ilişkin hükümleri Site’nin Kullanıcısı olmaktan çıkmanız durumunda dahi, Kullanıcı sıfatından bağımsız olarak yürürlükte olmaya devam edecektir.

Kullanıcılar ile Site’ye giren, Site’yi kullanan kişi ve kuruluşlar arasında ortaya çıkabilecek herhangi bir uyuşmazlıkta, Volonte’nin elektronik kayıtları delil olarak kabul edilecektir. Bu tür uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Anadolu Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacak, uyuşmazlık Türkiye Cumhuriyet Kanunları’na göre çözülecektir.

Site ile Site kapsamında sunulan hizmetler ve bilgilere ilişkin her tür şikâyet ve itirazlarınızı Caddebostan Mahallesi Kantarcı Rıza Sok. Şekerciler Apt. No:7/16 Kadıköy / İstanbul adresine iletebileceğiniz gibi, [email protected]’a veya +90 532 266 00 08 numaralı hatta bildirebilirsiniz.

Site’de yer alan herhangi bir unsurun, işbu Gizlilik Politikası’nı ihlal ettiği kanaatinde iseniz, işbu Politika’da belirtilen iletişim bilgileri üzerinden bizimle iletişime geçiniz.

Ödeme sistemleri veri paylaşımı

Müşteri (son kullanıcı), ödeme yöntemine, üyeliğine ve siparişine ilişkin bilgilerin, ödemenin gerçekleştirilebilmesi ve ödeme usulsüzlüklerinin önlenmesi, araştırılması ve tespit edilmesini temin amacıyla iyzico Ödeme Hizmetleri A.Ş.’ye aktarılmasına ve iyzico tarafından https://www.iyzico.com/gizlilik-politikasi/adresindeki Gizlilik Politikası’nın en güncel halinde açıklandığı şekilde işlenmesine ve saklanmasına rıza göstermektedir.

0